Löydä lähin jälleenmyyjäsi

Jälleenmyyjät

Finke Equipment

Jared Finke, sales@finkeequipment.com

1569 US9 W

Selkirk, New York 12158

tel. 888-266-9821

 

Other states

Trombia Technologies Ltd

sales@snowek.com

+1 718 705 4934

Alberta

Superior Truck Equipment Ltd.

7530 114 Ave SE

Calgary, AB T2C 4T3

Les Winterhalt
www.superiortruck.ca
lesw@superiortruck.ca
sales@superiortruck.ca
866.733.9776

 

Calgary / Central Alberta, Canada
Dave Mahlow
davem@superiortruck.ca
403-540-5438

 

Central/North Alberta, Canada
Mike Ouellette
mikeo@superiortruck.ca
780-910-5466

 

British Columbia

Cubex Ltd.

Vancouver, BC

D'Arcy Ashe

dashe@cubexltd.com

+1 604 946 1856

7423 Wilson Avenue
Delta, British Columbia
V4G 1E5

 

Manitoba

Cubex Ltd.

Winnipeg

info@cubexltd.com

+ 1 204 336 0008

42 St Paul Blvd
Winnipeg, Manitoba
R2P 2W5

 
Ontario

Cubex Ltd.

noeln@cubexltd.com

+ 1 519 770 0216

189 Garden Avenue
Brantford, Ontario
N3S 0A7

 

Quebec & Maritime

Cubex Ltd.

Claude Halley

 claudeh@cubexltd.com

 + 1 450 349 5846

850 Rue Boucher
Saint-Jean-Sur-Richelieu, Quebec
J3B 7Z8

 

Saskatchewan

Superior Truck Equipment

Lloyd Wiebe
lwiebe@superiortruck.ca
403-818-9441

Roman Leitgeb Gmbh

Schmiedebachweg 1A-6991 | D-87567

Riezlern

Tel.    +43 (0) 676 333 5025

Mail   info@roman-leitgeb.at

Web  www.roman-leitgeb.at

Garnea AS

Neplachov 129

373 65 Dolní Bukovsko

Petr Matejka

+ 420 702 280 157

matejka@garnea-as.cz

https://www.garnea-stavebni.cz/trombia/

 

Geliodor Grupp Oü

Urmas Kiis

info@geliodor.eu

Serge Monod Equipement

541 route de Chambéry
73800 Porte-de-Savoie, FRANCE

Téléphone : 04 79 26 69 30

 

Trombia Tech

Kansainvälinen varaosakeskus

Vasamakuja 13

01740 Vantaa, Finland

 

Sales

Antti Nikkanen,

+358 40 722 8309

 

After Sales

support@trombia.com

Lähetä viesti

Trombia Tech

Trombia Myynti & Huolto

Kansainvälinen varaosakeskus
Vasamakuja 13

01740 Vantaa, Finland

 

Uudenmaan Työlaite Oy

Rajamaankuja 3 A

02970 Espoo

myynti@uudenmaantyolaite.fi

Lähetä viesti

Uudenmaan työlaite Oy

Trombia Myynti & Huolto

Wellnowski Gartenbau

Hans Otto Wellnowski
Geschäftsführung /
Verkauf - Transporte

Weißenpferd 16
58553 Halver

Tel. 02353 - 10 5 21
Mobil 0170 - 54 88 77 0

Mail nfz@wellnowski.de

 

Velfang EHF

Gylfaflöt 32

112 Reykjavik

Ota yhteyttä: Andri Olafsson,

andri@velfang.is

 

Lähetä viesti

Velfang EHF

Trombia Myynti & Huolto

Anleggsgruppen AS

Linnesstranda 2

3426 Gullaug

Telefon: +47 90 64 22 22

E-post: pgh@anleggsgruppen.no

Lier

Paul Håkon Endresen

Tlf. 904 19 111

Lier

Per Gunnar Holmgren

Tlf. 905 78 708

Østfold og øst

Lars Thomas Kihle

Tlf. 959 94 229

Buskerud og vest

Magne Reiersrud

Tlf. 482 71 980

Sortland

Vemas AS

Tlf. 906 83 526

Storsteinnes

Bjørn Einar Bakkehaug

Tlf. 911 09 474

Anleggsgruppen AS

Trombia Myynti & Huolto

DMV Aviatech SRL – HELVE

Timisoara | 300199
Piata Alexandru Mocioni
No.3 | Ap.2
Romania

Valentin Stoi

+ 40 758 24 00 42

v.stoi@helve.ro

Agropark Liptov

Priemyselná 4527/36, Liptovský Mikuláš, 031 01

Dominik Feketík

Tel: +421 907 296 905
Email: info@agropark.sk

Trombia Technologies Ab

Fredrik Elfving

fredrik.elfving@trombia.com

+358 40 093 6007

Quicaillerie La Vallée Sàrl

Route de Molignon 31
1984 Les Haudères

 

Schär AGROmechanik GmbH

Inkwilerstrasse 1

4553 Subingen

Tel 032 614 11 44

info@schaeragromechanik.ch

Etkö löydä jälleenmyyjää?

Jätä viesti

Ota yhteys pyöräkuormaajakauppiaallesi tai suoraan meille. Järjestämme sinulle huollon ja myyntipisteen lähistölle.

Lähetä viesti meille:


Soita:

US +1 718 487 9045

EU +358 44 760 8850


Lähetä viesti

Tule jälleenmyyjäksi

Ota yhteyttä
Katso video

Haluatko Trombia -myyjäksi? 

Trombia tarjoaa koneliikkeille uniikin tuotteen, jota ei löydy muilta. Toisaalta Trombian asiakastyytyväisyys avaa yrityksellesi uusia myyntimahdollisuuksia. Trombia kasvattaa myös merkittävästi pyöräkuormaajien myyntiä, pyöräkuormaajien päivityshuoltojen myyntiä sekä työlaitemyyntiä yleisesti.

Trombian lisäksi meillä on tarjota markkinoiden johtavat kiinteistö- ja katujen hoidon työlaitteet läpi vuoden.

Haluatko tietää lisää. Avaa keskustelu:

Toimitusjohtaja

Antti Nikkanen

antti.nikkanen@trombia.com

Tel. EU +358 40 722 8309
Tel. US +1 718 690 9287